.

.

SETWIGG Пролет Бонбони Солидна Сјајни А-линија Долго Pleated Здолништа Еластичен Појас Метален Средината на теле Долго Есен Здолништа 17 Бои SG2769

SETWIGG Пролет Бонбони Солидна Сјајни А-линија Долго Pleated Здолништа Еластичен Појас Метален Средината на

DEN 767.52
Од стока


Материјал : Полиестер Наредени или не : Да Stretchness(Половината) : Да Дебелина : Медиум Шема : Солидна Боја : Розова боја,Црна, Зелена, Сива,Сребрена,Езерото Сина,Сина,Розова,Црвена Роза,Диња Црвена, итн. Мекост : Мека Сезона : Пролет & Есен Големина Информации ( 2-3cm различни од по ce дозволени поради mannual мерење) Половината 56-80см Должината 82 см Поставата Должина 46cm
(!!Предупредување : некои боја аберација поради разликата на снимањето на животната средина, светлината и аголот.)
Совети за Шопинг
1. Ве молиме споредете големина на табела внимателно со свој бараната големина, бидејќи некои од нашите предмети се произведени со Кина Ознака која можеби помал за вашиот Европската дами
2. Ве молиме потврдете го вашиот детални адреса ( вклучувајќи куќа број за името , област, град, провинција,zipcode и точни tel. или мобилен број ) beofre ќе се потврди на цел .
3.За оние руската Купувачи , ве молиме да понудат на своите три-зборот полно име . Во спротивно вашата пакети не може да биде deliverd успешно.
4.За Бразилската клиент, ве молиме да ни понудат вашиот CNPJ Број или Компанија ДДВ Број, особено кога ќе купите повеќе од една предмети со изразат испорака. тоа ќе ви помогне да направите сопствени грешки побрзо.
Пакување & Испорака
1. 100 % безбеден gurantee на bearable торба или пена коверти во долгорочни internation транспорт.
2. Ние обично треба 2-5 proceesing време да се подготват вашите предмети и брод најчесто преку Брадата Пост Воздух Пошта која е најекономичен начин на пратката.
Плаќање
1.Можете да платите преку Ali Pay, Запад Унија, Кредитни Автомобил и Банкарски Трансфер, итн.
2.Ние обично се стави ниска вредност на сопствени декларација, но не се одговорни за било кој данок во земјата на дестинација.
Пакет Испорака
Вашиот пакет обично е директно доставени до вашата адреса но понекогаш пост треба да одат на локалните поштата да ги собереш. Ве молиме да земете во вашиот следење на број и вашите лични ID за да ги собереш вашиот парцела на време, во спротивно вашата парцели ќе се врати на Кина. Ние не сме одговорни за овој вид на вина.

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
Број На Модел На:
SG8269
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Империја
Бренд Име:
SETWIGG
Декорација:
Никој
Материјал:
Полиестер
Ткаенини:
Полиестер
здолниште форма:
хармоника pleated здолниште
боја:
недостатокот, жолта, црвена, плава,итн.
Големина:
бесплатни големина
Година / сезоната:
2017 есен
Стил:
Корејската
R

Додатоци на производи