.

.

Нови Пристигнување Печатени Мачка шема leggings за женска мода Микрофибер тенок панталони Бонбони бои пад на превозот

Нови Пристигнување Печатени Мачка шема leggings за женска мода Микрофибер тенок панталони Бонбони бои пад на

DEN 315.00
DEN 335.52
-6 %
Од стока


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете детални големини со твое пред да го купите!
ткаенини : микрофибер
должина : 90cm,половината : 60-75см, Висина рамките 175cm 1.како diffiferent компјутери екранот, бои ќе биде поинаку, вистинската боја на објектот може да се разликува малку од под сликите.
2. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
Азија големини е помала од НАС/ЕУ/велика БРИТАНИЈА големина па ве Молиме да бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара .
Навестување за изборот на соодветна големина : Користете слична облека да се споредат со големина.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. кога пресудата ќе се испрати?
Обично вашата цел ќе биде пренесена во рок од 2-3 дена по уплатата бидат избришани.
2. Кога ќе може да се добие цел
ние брод на пакет со Кина пост воздух пошта обично се 18-30 работни дена да пристигнат.
3. Ако вашата цел не може да се пристигне во времето,она што можете да направите?
Можете да се обидете да контактирате со нас и ние ќе песна за вас и да ја прошири потврди време за вас.
4.Цел завршен, но не сте го добиле вашиот пакет, што можете да направите?
во тоа време, ве молам, не грижете се, контактирајте не по прв пат. ако сме на линија, ние ќе се справи со проблемот со текот на времето, ако не(јас сум во кревет), ве молиме почекајте за нас, ние ќе ви даде одговор кога ќе се дојде до. bleive нас.
5. доколку купите повеќе предмети, ве молиме контактирајте со нас, ние може да conbine на превозот надомест за вас, превозот цената пресметана од страна на тежината на пакетот.
кога ќе го добиете објект, ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас прв пат, да не остави негативни повратни информации. ние ќе се справи со проблемот за вас.

R

Додатоци на производи