.

.

Navidad Цртан Филм Дедо Мраз Снешко Елени Крпа Кукла Божиќ, Празник На Децата Подароци Дома Нова Година Партија Божиќ Дрво Декорација Корист

Navidad Цртан Филм Дедо Мраз Снешко Елени Крпа Кукла Божиќ, Празник На Децата Подароци Дома Нова Година Партија

DEN 307.00
DEN 512.16
-40 %
Од стока


Материјал : Крпа
Објектот Големина : Дедо Мраз : 28cm X15cm Снешко : 23cm X15cm Елени : 25cm X15cm
Пакет Содржина : 1pc
Answer : ___________________________ Note :
1. Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-2cm разликата се должи на рачно мерење.
2. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно!
Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата.
Некои персоналните цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка.
2.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 15-30 дена да се САД, Канада, Европа, Австралија.
Поради царинење и некои неконтролирано possiblity, пакетите ќе биде одложен, може да земајќи 30-50 работни дена.
3.Ако ви е потребна за вашиот пакет итно, ве молиме изберете EMS, DHL, или Fedex и да платат дополнителна такса.
1.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

R

Додатоци на производи