.

.

Кристал Гарланд/ Кристал Насоки за Свадба Дрво/ Свадба Позадина/ Свадба Позадина Декорација

Кристал Гарланд/ Кристал Насоки за Свадба Дрво/ Свадба Позадина/ Свадба Позадина Декорација

DEN 6720.00
Од стока


Обичај Должност и Сопствени Даноци :
1 Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Овие трошоци не се вклучени во точка цена и превозот цена.
2 ве Молиме Проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/ купување.
Свадба Торта Декоративни Кристал Гарланд/Влакно 100 метри/многу, 14mm Octagon Кристал Монистра детали за производот
Повратни информации :
Поради висока јачина на звук во повратни информации, нашиот систем е дизајниран за да се остави позитивен фидбек за вас откако добивме позитивен фидбек.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.
Ние го цениме вашиот позитивен фидбек

Број На Модел На:
Нови
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DesserXixi
Тип:
партија Костими & Додатоци
R

Додатоци на производи