.

.

3pcs Електрични Жилет Сечилото Хлапак Главата Замена Хлапак Ножот За Philips Norelco HQ6900 HQ6940 HQ6868 HQ6854 HQ6990 HQ6874

3pcs Електрични Жилет Сечилото Хлапак Главата Замена Хлапак Ножот За Philips Norelco HQ6900 HQ6940 HQ6868 HQ6854

DEN 311.00
DEN 431.52
-28 %
Од стока


3pcs Електрични Жилет Сечилото Хлапак Главата Замена Хлапак Ножот За Philips Norelco HQ6900 HQ6940 HQ6868 HQ6854 HQ6990 HQ6874
Опис : -100% Нов, Без Пакет. - Производот : Хлапак замена главата резервни ножот - Лесно да се инсталира - Чистење на жилет пред да инсталирате - ве Молиме бидете сигурни дека и вашите жилет модел Компатибилен со
HQ6900 HQ6976 HQ6986 HQ6996 HQ6927 HQ6920 HQ6902 HQ6904 HQ6906 HQ6923 HQ6925 HQ6926 HQ6955 HQ6944 HQ6945 HQ6946 HQ6947 HQ6948 HQ6940 HQ6941 HQ6942 HQ6950 HQ6970 HQ6990 HQ6405 HQ6415 HQ6423 HQ6831 HQ6842 HQ5426 HQ5430 HQ6445 HQ6842 HQ6844 HQ6849 HQ5413 HQ6605 HQ6610 HQ6853 HQ5625 HQ6640 HQ6854 HQ6855 HQ6859 HQ6645 HQ6646 HQ6675 HQ6859 HQ5812 HQ5813 HQ6695 HQ6696 HQ6868 HQ6874 HQ6879 HQ5817 HQ5820 HQ5823
HQ40 HQ41 HQ42 HQ46 HS190 HQ402 HQ404 HQ406 HQ420 HQ422 HQ441 HQ442 HQ443 HQ444 HQ448 HQ460 HQ468 HQ481 HQ483 HQ484 HQ485 HQ486 HQ487 HQ488 HQ489 HS777 HS885 HS890 HS915 HS920 HS930 HS965 HS970 HS985 HS990 HQ4401 HQ4405 HQ4406 HQ4407 HQ4411 HQ4421 HQ4425 HQ4440 HQ4441 HQ4445 HQ4601 HQ4607 HQ4608 HQ4609 HQ4610 HQ4625 HQ4630 HQ4800 HQ4805 HQ4806 HQ4807 HQ4810 HQ4819 HQ4821 HQ4822 HQ4825 HQ4826 HQ4830 HQ4845 HQ4846 HQ4847 HQ4850 HQ4851 HQ4856 HQ4861 HQ4865 HQ4866 HQ4870 HQ4885 HQ4890 HQ5426 HQ5430 HQ5812 HQ5813 HQ5817 HQ5820
HQ5890,HQ5885,HQ5870,HQ5866,HQ5865,HQ5861
HQ5860,HQ5858,HQ5856,HQ5855,HQ5854,HQ5853
HQ5851,HQ5850,HQ5849,HQ5848,HQ5846,HQ5845
HQ5841,HQ5830,HQ5826,HQ5825,HQ5821,HQ5816
HQ5815,HQ5814,HQ5811,HQ5806,HQ5801,HQ5699
HQ5601,HQ5465,HQ5461,HQ5425,HQ5421,HQ5401
Пакет се вклучени : • 3 x Хлапак Главата (Машина +Чешел) без пакет

Тип На Објект:
Жилет Сечилото
Материјал:
метални+пластика
Количина:
3 Парчиња
Бренд Име:
еластична
Големина:
For Philips HQ6900 HQ6940 HQ6868 HQ6854
Број На Модел На:
HQ6900,HQ6868
Состојба:
100% нови
Објектот:
хлапак главата замена
Кутија:
без мало пакување
превозот:
Бесплатен превозот
Снабдување Тип:
во парк
име на :
Хлапак Главата Резервни ножот за Philips HQ6868 HQ6854 HQ6900
Функција:
хлапак главата за Philips HQ6900 HQ6940 HQ6868 HQ6854
Жилет Хлапак Глава:
Бричење на Главата за Philips Norelco
R

Додатоци на производи