.

.

10pcs Ладна депилација Восок Ленти Двојно Страна Восок Хартија за Лице/Нозе/Тело/Бикини Грижа Бесплатен Превозот

10pcs Ладна депилација Восок Ленти Двојно Страна Восок Хартија за Лице/Нозе/Тело/Бикини Грижа Бесплатен Превозот

DEN 102.00
DEN 184.80
-45 %
Од стока


10pcs Ладна депилација Восок Ленти Двојно Страна Восок Хартија за Лице/Нозе/Тело/Бикини Грижа Бесплатен Превозот
Карактеристики :
Мека и еластична.
Голема затегнувачка цврстина.
Идеален за сите depilatory восоци.
Висок квалитет на влакна лента хартија.
Како да го користите :
Овој објект е додаток на шанса третман.
По примена на восок на кожата, се стави оваа хартија и притиснете силно на восок слој.
Излупете го исклучите во 30 секунди. Солза од дното на лента што обратна насока на косата.
Насоки :
Примени една ткаенина ткаенина за област со топла восок. Бидете сигурни дека тоа е цврсто притиснат до кожата.
Ако користите со топла или creme восоци, тие ќе се обезбеди професионална резултат на тоа да се гарантира клиенти' задоволство. Предмет Тип : Отстранување На Влакна Крим
Пакет тежина : 6g * 10
Производ Големина ( L x W x H ) : 18.50 x 8.00 x 0.50 cm / 7.28 x 3.15 x 0.2 инчи
Пакет големина (L x W x H) : 19.00 x 8.50 x 1.00 cm / 7.48 x 3.35 x 0.39 инчи
Пакет Содржина : 10sheets=20pcs x Отстранување на Влакна Трудови

Тип На Објект:
Отстранување На Влакна Крим
Пол:
Женски
Број На Модел На:
Трудови
НЕТО-WT.:
6g * 10 листови
Состојка:
Отстранување На Влакна Трудови
Мирис:
Пинк
Тип На Објект:
Отстранување На Влакна Крим
Пакет Содржина:
20pcs x Отстранување на Влакна Трудови
Производ Големина ( L x W x H ):
18.50 x 8.00 x 0.50 cm
боја:
Црвена
Количина:
20pcs=10sheets
R

Додатоци на производи