.

.

Браун Електрични Жилет Сечилото на 20-годишна возраст за 2000 Серија Електрични Хлапак 20 Z20 Z30 Z40 2876 5732 Cruzer4 Cruzer5

Браун Електрични Жилет Сечилото на 20-годишна возраст за 2000 Серија Електрични Хлапак 20 Z20 Z30 Z40 2876

DEN 912.00
DEN 1720.32
-47 %
Од стока


[xlmodel]-[производи]-[44782]
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[34972]
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2. Како и за некои француски купувачи кои не уживаат во совршен поштенски систем на услуги, ве молиме јавете се на вашиот локален поштата со следење на број ако не добијат парцели во долго време.
3. Руските купувачи , ве молиме оставете ни го вашето целосно англиски име (најчесто вклучува 3 зборови), што е многу важно.
1. Сите производи се во стандардизирано пакување, обично ние ги користиме пластична кеса за да пакет на производи. исто како што следува :
2. Ние ќе внимателно проверете ја вашата нарачка и пакет за да бидете сигурни дека сè е во добра состојба пред превозот надвор.
3. Пакетите може да биде малку оштетени во текот на долго време на транспортот, но тоа не влијае врз ефектот на нашите производи.
4. Ако сакате производи спакувани совршено (како што е за подароци и сл.), ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да се испрати на парцела со посебен пакет, за да се избегне оштетување, но треба плаќате дополнителна такса.
Ве молиме кликнете тука за да го плати товар или дополнителен надомест. Ви благодариме!
Ние ќе испрати редот во 2-5 работни дена, и тоа треба речиси 7-40 дена од Кина за вас.
Како што знаете, времето за испорака е зависи од шпедиција, на воздушна линија, прилагодено и локалните поштата, па затоа ние не сме во можност да го контролираат тоа точно.
Ако пратката не стигнала во очекуваното време, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе песна со тоа и да се справи со вас.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации се доста корисни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви сугестии со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
[xlmodel]-[производи]-[44783]

Бренд Име:
БРАУН
Пол:
Машки
Моќност Тип:
Батерија
Функција:
еден нож
Употреба:
Лице
Број На Модел На:
На 20-годишна возраст
Материјал:
Пластика Челик
Големина:
6X6X2cm
Тип На Објект:
Електрични Хлапак
Тип На Објект:
2000 Серија Хлапак главата замена
Модел Numble:
ОК-BN20S
Потекло:
Кина
боја:
Сребро.
Функција:
бричење на косата
R

Додатоци на производи