.

.

1 BSPT Женски Навој Унија Вртливата Адаптер 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цевки Спојка

1 BSPT Женски Навој Унија Вртливата Адаптер 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цевки Спојка

DEN 669.60
Од стока


Врска
Женски 1"BSPT x 1"BSPT
Материјал
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пакет Содржина
1 x Конектори

R

Додатоци на производи