.

.

1 BSPT Женски Навој Унија Вртливата Адаптер 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цевки Спојка

1 BSPT Женски Навој Унија Вртливата Адаптер 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цевки Спојка

DEN 669.60
Од стока


Врска
Женски 1"BSPT x 1"BSPT
Материјал
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пакет Содржина
1 x Конектори

Техника:
Кастинг
Број На Модел На:
1
Тип:
Спојување
врска:
Женски
Глава Кодот:
Хексагонални
Обликот:
Еднаков
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тема:
Женски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Земја/Регион на Производство:
Кина
R

Додатоци на производи