.

.

5pcs SS304 1/2 Машки BSPT Навој x 6mm Црево Бодликава Адаптер Спојка Конектор

5pcs SS304 1/2 Машки BSPT Навој x 6mm Црево Бодликава Адаптер Спојка Конектор

DEN 828.00
Од стока


Врска
Црево Barb 6 MM x 1/2" Машки BSPT Нишка
Материјал
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пакет Содржина
5 x Конектори

R

Додатоци на производи