.

.

5pcs SS304 1/2 Машки BSPT Навој x 6mm Црево Бодликава Адаптер Спојка Конектор

5pcs SS304 1/2 Машки BSPT Навој x 6mm Црево Бодликава Адаптер Спојка Конектор

DEN 828.00
Од стока


Врска
Црево Barb 6 MM x 1/2" Машки BSPT Нишка
Материјал
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пакет Содржина
5 x Конектори

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
врска:
Машки
Обликот:
Еднаков
Број На Модел На:
Бренд Нови
Тип:
Други
Техника:
Други
Глава Кодот:
Круг
Тема:
Машки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Земја/Регион на Производство:
Кина
R

Додатоци на производи