.

.

5PCS SS304 Црево Barb 6MM x 3/8 Машки BSPT Тема Хексадецимален Цевки Конектори Адаптери

5PCS SS304 Црево Barb 6MM x 3/8 Машки BSPT Тема Хексадецимален Цевки Конектори Адаптери

DEN 669.60
Од стока


Врска
Црево Barb 6 MM x 3/8" Машки BSPT Нишка
Материјал
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пакет Содржина
5 x Конектори

Тип:
Унија
Техника:
Кастинг
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Глава Кодот:
Хексагонални
врска:
Машки
Обликот:
Намалување на
Број На Модел На:
6MM x 3/8 Машки
R

Додатоци на производи