.

.

1/4 BSPT Машки 1/4 BSPP Женски Унија Вртливата 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цевки Спојка

1/4 BSPT Машки 1/4 BSPP Женски Унија Вртливата 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цевки Спојка

DEN 525.60
Од стока


Врска
Женски 1/4"BSPP x 1/4 Машки"BSPT
Материјал
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пакет Содржина
1 x Конектори

Тип:
Унија
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Глава Кодот:
Хексагонални
Обликот:
Еднаков
Број На Модел На:
1/4
Техника:
Други
врска:
Женски-машки
R

Додатоци на производи