.

.

304 од не 'Рѓосувачки Челик 1 Инчен Машки BSPT Навој x 15mm Црево Бодликава Конектор

304 од не 'Рѓосувачки Челик 1 Инчен Машки BSPT Навој x 15mm Црево Бодликава Конектор

DEN 525.60
Од стока


Врска
Црево Barb 15 MM x 1" Машки BSPT Нишка
Материјал
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пакет Содржина
2 x Конектори

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Глава Кодот:
Хексагонални
врска:
Машки
Обликот:
Намалување на
Број На Модел На:
Бренд Нови
Тип:
Други
Техника:
Други
Тема:
Машки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Додатоци на производи