.

.

3/4 BSPP Женски Навој Унија Вртливата Адаптер 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цевки Спојка

3/4 BSPP Женски Навој Унија Вртливата Адаптер 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цевки Спојка

DEN 765.60
Од стока


Врска
Женски 3/4"BSPP x 3/4"BSPP
Материјал
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пакет Содржина
1 x Конектори

Техника:
Кастинг
врска:
Женски
Број На Модел На:
3/4
Тип:
Унија
Глава Кодот:
Хексагонални
Обликот:
Еднаков
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тема:
Женски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Земја/Регион на Производство:
Кина
R

Додатоци на производи