.

.

3/4 BSPP Женски Навој Унија Вртливата Адаптер 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цевки Спојка

3/4 BSPP Женски Навој Унија Вртливата Адаптер 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цевки Спојка

DEN 765.60
Од стока


Врска
Женски 3/4"BSPP x 3/4"BSPP
Материјал
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пакет Содржина
1 x Конектори

R

Додатоци на производи