.

.

LOT5 од не 'Рѓосувачки Челик 304 1/2 Машки BSPT Нишка за 8мм Црево Бодликава Хексадецимален Конектор

LOT5 од не 'Рѓосувачки Челик 304 1/2 Машки BSPT Нишка за 8мм Црево Бодликава Хексадецимален Конектор

DEN 703.20
Од стока


Врска
Црево Barb 8ММ х 1/2" Машки BSPT Нишка
Материјал
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пакет Содржина
5 x Конектори

Тип:
черупка
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
врска:
Машки
Обликот:
Намалување на
Број На Модел На:
Бренд Нови
Техника:
Други
Глава Кодот:
Круг
R

Додатоци на производи