.

.

2 парчиња 1 1/2 BSPP Тема Женски 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексагонални Завртки Цевка Plumbling фитинг

2 парчиња 1 1/2 BSPP Тема Женски 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексагонални Завртки Цевка Plumbling фитинг

DEN 496.80
Од стока

Карактеристики : Материјал : не 'рѓосувачки Челик 304 Големина : 1 1/2" Пакетот Вклучува : 2 парче x 1 1/2" женски BSPP нут
ПРЕВОЗОТ :
Превозот форма : препорачана пошта
Проценка time : 15-25days на светот
Answer : ___________________________ Note :
1 : Објекти во акцијата ќе бидат испратени во рок од 24 часа откако сте изработка на плаќање и оние кои се надвор од акциите, ќе се организира за да се испрати во рамките на обработка дена ние во собата.
2 : Испорака задолжен е за вас.
3 : ве Молиме бидете сигурни дека ќе добие најмалку-оданочуваат предмети, исто така, ние може да delcare ниска вредност за вас.
Гаранција :
Ние ви обезбеди 12 месец фабрика гаранција.
Политика :
Ако објекти беа оштетени или загубени за време на транспортот,ве молиме контактирајте со нас во 7days,ние ќе ја вие или рефундирање на дека.
ANYQUESTIONS ВЕ МОЛИМЕ КАПКА Е-МЕЈЛ НАС ПРЕКУ ALIEXPRESS ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ НА TRADEMANAGER.
СРЕЌЕН НАДДАВАЊЕ!

R

Додатоци на производи