.

.

Lot5 304 од не 'Рѓосувачки Челик Црева Barb 8ММ х 1/8 Машки BSPT Тема Цевка Адаптери

Lot5 304 од не 'Рѓосувачки Челик Црева Barb 8ММ х 1/8 Машки BSPT Тема Цевка Адаптери

DEN 573.60
Од стока


Врска
Црево Barb 8ММ х 1/8" Машки BSPT Нишка
Материјал
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пакет Содржина
5 x Конектори

Тип:
како опис
врска:
како опис
Глава Кодот:
како опис
Материјал:
како опис
Тема:
Машки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Додатоци на производи