.

.

hunter x hunter Аларм Часовниците,Промена на Бојата Дигитално аларм часовниците За детски Роденденски Подарок играчки аларм часовниците

hunter x hunter Аларм Часовниците,Промена на Бојата Дигитално аларм часовниците За детски Роденденски Подарок

DEN 331.00
DEN 331.20
-0 %
Од стока


1. 100% Нови.
2. Светлечки LED светло со 7 различни боја се менува.
3. Поддршка на 12-часовен и 24-часовниот формат на време, календар, температура и алармот.
4. Алармот и да спие функција
5. Го прикажува Времето ,Податоци Недела и Температура
6. Кога ќе притиснете на врвот на часовникот, часовникот ќе светло и промена на бои за секунди.
7. Овој будилник не вклучува било батеријата опрема.
Ве молиме имајте во предвид : ( не се вклучени било електронска опрема )
Пакет : преполна со кутија
Часовникот за аларм Работа од 2x AG13 батерии ( не се вклучени ).
LCD екран на допир се чувствителни на промена на бојата функција напојува со 4 x AAA батерии ( не се вклучени ).
Кога ќе притиснете на врвот на часовникот, часовникот ќе светло и промена на бои за секунди. Честитки ќе се најде на најниска цртан филм налепници, % Фабрика директни продажби.
Сите производи се фабрика цена, добредојдени сте да фабриката преземе стоката директно.
Ние не се плашат од од стоката, нашата цена е апсолутно имаат предност. Ве молиме да се увери набавка, обезбедување на квалитет, компанијата има доволно залихи. Поддршка на голем број на трговија на големо, купи повеќе попуст. Добредојдовте на преговори со компанијата.

R

Додатоци на производи