.

.

Силиконски Гел Табани Нога Нега за Plantar Fasciitis Пета Поттикне Работи Спорт Табани Шок Апсорпција Влошки лак ортопедски insole

Силиконски Гел Табани Нога Нега за Plantar Fasciitis Пета Поттикне Работи Спорт Табани Шок Апсорпција Влошки

DEN 384.00
DEN 738.24
-48 %
Од стока

.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.т-производ.обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ .слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.т-производ.обратно .слика {text-align : left}.т-производ .image img {ширина : 400px;висина : авто}.т-производ .инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}.т-производ .информации .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.т-производ .информации .содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.т-производ .слика {text-align : center !важно}.т-производ .image img {ширина : 95.73%}.т-производ .информации .наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.7 "фолксваген"; line-height : 5.3 "фолксваген"}.т-производ .информации .содржина {text-align : center;font-size : 3.2 "фолксваген"; line-height : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.т-производ.обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ .слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.т-производ.обратно .слика {text-align : left}.т-производ .image img {ширина : 400px;висина : авто}.т-производ .инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}.т-производ .информации .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.т-производ .информации .содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.т-производ .слика {text-align : center !важно}.т-производ .image img {ширина : 95.73%}.т-производ .информации .наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.7 "фолксваген"; line-height : 5.3 "фолксваген"}.т-производ .информации .содржина {text-align : center;font-size : 3.2 "фолксваген"; line-height : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}
Активна поддршка гел табани
Со Kotlikoff
Опис На Производот
Целосна трансформација поддршка
Дополнителни пета перница ги штити против шок
Висок еластични сина гел перница обезбедува дополнителна заштита
aerated дизајн, пот-доказ за заштита на
Се подложни за сите видови обувки, спорт, работа или одмор
Се отстранат постојните табани
Трим нови ѓон за да одговара
Вметнете нова стапала
Ве молиме да видите на сликите пред купување за големината
Ве молиме овозможи 1 cm грешки поради прирачник за мерење.
S:ЕУ 34-38,Должина од 24 см
М:ЕУ 39-42,Должина 27 см
L:ЕУ 43-46,Должина 31 cm
Високо еластична саќе
Б : Дизајн на високо еластична саќе
Детали за производот
A : Висока еластичност, мека на допир.
Б : Висока густина еластичен материјал.
C : 360° вентилација.
Insole структура дијаграм
01 : линија го означува назад на Табани
02 : Мека, еластична перница, вентилација, не е лесно да се деформирани
03 : Удобна за активни носат
04 : Висок квалитет на гума
05 : Саќе дизајн
отпорен на деформација
Производ големина
Прирачник мерења на локации, може да се отстапува малку од наведениот големини
Производ функција
Ублажува напнатоста и влијанието на глуждовите, колената и нозете
1:Притисок dampening штити нога
2:aerated дизајн држи удобност по проширена употреба
3:Зголемување на еластичноста и амортизацијата капацитет
1:Имајќи точка
2:Стрес точка
3:Поврзување точка
УСЛУГИ
Топла продажба на производи од врвот продавачи
Сите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часа
Посветен на услуга на клиентите
ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА
Уживајте во мирот на умот со Ali Express врата-до-врата пакување и испорака заштита

Чевли Големина:
S 210mm да 235mm, М 240mm да 270mm, L 275mm да 310mm
Тип На Објект:
Табани
Функција:
Пот-Absorbant,Дише,Шок-Absorbant,Deodorization,Мала Тежина
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
MJ003
Материјал:
Силикони
Insole Висина:
1cm-3cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Бренд Име:
KOTLIKOFF
Тип На Објект:
Табани
функција 1:
чевли инсерти
функцијата 2:
гел табани
Функција 3:
табани за чевли sorthotic insole
Функцијата 4:
табани влошки
Функцијата 5:
чевли гел табани
Функција 6:
чевли инсерти
Функцијата 7:
чевли табани гел
функцијата 8:
insole пета поттикне
R

Додатоци на производи