.

.

EYKOSI Силиконски Гел Пета Налепница Мека Т Форма Чевли Перница Пета Налепница Носат Доказ Анти се Лизга Со Згусне Перница Транспарентен

EYKOSI Силиконски Гел Пета Налепница Мека Т Форма Чевли Перница Пета Налепница Носат Доказ Анти се Лизга Со

DEN 60.00
DEN 92.64
-35 %
Од стока

100% сосема нов и висок квалитет Вовед : Ако вашите чевли секогаш abrade вашиот пета или чевлите се поголеми од твоите нозе,тогаш ќе мора да го поседувате овој чевли подлога.Тоа е изработен од еластичен силиконски гел.Ќе се чувствувате поудобно со твоите чевли и да одат со него на леснотија,особено кога носат високи потпетици и тоа го прави да изгледаат повеќе домот и великодушни.Тоа исто така ја намали вашата нога болка и да ја задржите ногата здравје.Покрај тоа,т-форма не само што ќе го заштити вашето стапало, но ногата! Карактеристики : Една големина одговара на сите. Висок квалитет на силиконски гел. Двајца во еден дизајн го прави мулти-функција. Удобно и мека. Заштита на вашиот потпетици со одделување на вашето стапало од чевлите. Се отстранува без да го оштети вашиот чевли. Имаат ефект на подобрување на вашето стапало болка. Се згусне и мека дизајн точно се прилагодува на обликот на чевлите. 1 пар на пета налепница, само,други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Материјал : Силикон Гел Тип : Т-Форма Боја : проѕирна Димензии : Должина : 14.2 cm/5.59" Ширина : пета : 8.5 cm/3.35" insole : 4.8 cm/1.89" Тежина : 125g Количина : 1 Пар Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Пар x Пета Налепница(без мало пакет)

Бренд Име:
EYKOSI
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
10B00209
Тип На Објект:
чевли перница
R

Додатоци на производи