.

.

2 Правосмукалка Делови Делови Пред Моторни Миење Прашина HEPA Филтер Моторни Главата Користи да се Замени Dyson DC41 DC65 DC66

2 Правосмукалка Делови Делови Пред Моторни Миење Прашина HEPA Филтер Моторни Главата Користи да се Замени Dyson

DEN 902.00
DEN 1002.24
-10 %
Од стока


Опис На Производот
Правосмукалка прибор Делови Пред Моторни Перат прашина HEPA Филтер Моторни Главата за Dyson DC41 DC65 DC66 Компатибилен : dyson DC41 DC65 DC66 Пакет вклучува : 2 парчиња филтер

Тип:
Правосмукалка Делови
Вакуум Дел Тип:
Филтри
Број На Модел На:
за Dyson DC41 DC65 DC66
R

Додатоци на производи