.

.

Жените Срце Чорапи Женски Секси Чипка Црни Чорапи Коленото Висока Јапонски Grils Стил Долго Прекрасна Зимска Топло Памук Порибување

Жените Срце Чорапи Женски Секси Чипка Црни Чорапи Коленото Висока Јапонски Grils Стил Долго Прекрасна Зимска

DEN 200.00
DEN 235.68
-15 %
Од стока


Информации за производот
Вклучува : Супер прекрасна срцето порибување (пар)
Големина : Погоден за нога големина на 33-40 големина.

Големина:
XL
Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Бренд Име:
HaiCospl
Дебелина:
Стандард
Објектот Должина:
55cm
Број На Модел На:
Моден
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
R

Додатоци на производи