.

.

Новиот Јапонски Бонбони Боја Жените Свила Чорапи Kawaii Жена Pantyhose Порибување На Сомот Жените Хулахопки Секојдневен Трикотаж Collant Femme

Новиот Јапонски Бонбони Боја Жените Свила Чорапи Kawaii Жена Pantyhose Порибување На Сомот Жените Хулахопки

DEN 201.00
DEN 239.52
-16 %
Од стока


Боја : 8 бои
Големина на : слободен големина
Погоден Висина : 150-175cm (Висока еластичност )
Хип : 85-98cm
Стил : жените хулахопки, жените Свила чорапи,женски чорапи, ивица хулахопки,бонбони хулахопки,жените pantyhose чорапи
Дебелина : 120 D
забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред цел.

Големина:
One Size
Бренд Име:
DANNSKARL
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Свила
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
WZ0908
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Производ Возраст Класификација:
Жените чорапи
ткаенина име:
Сомот
Технологија:
жакард ткаат
Функција:
Имајте Тенка,Обликот на телото
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Стил:
Жените хулахопки,Жените Свила Чорапи,Трикотаж Жените
Употреба:
Пролет хулахопки,Есен хулахопки,Зима хулахопки за жена
боја:
10 бои
R

Додатоци на производи