.

.

Трговија на големо 5 парчиња Јапонски стил Експлозија Модели Слатката Мала Панда Крои Секси Pantyhose Жени

Трговија на големо 5 парчиња Јапонски стил Експлозија Модели Слатката Мала Панда Крои Секси Pantyhose Жени

DEN 1253.00
DEN 1392.00
-10 %
Од стока


Новодојдени! Бесплатен Превозот! Не може да го пропушти тоа!
хулахопки се најпопуларните и high-end позиционирање технологија на печатење
Мода, личност, симпатична ,Растеглив
Материјал : Полиестер + Spandex
стил : симпатична панда tatoo
боја : кожата + црна (како на слики го покажува)
Погодна за девојки : 150 см~175 см
Пакет :
5 парчиња симпатична панда tatoo тесни
ПРЕВОЗОТ
Да АУ ,САД ,велика британија ,Канада земји, Кина Пост трае околу 15-20 работни дена да пристигнат до вашиот destinaton.
Во Европските земји, тоа може да трае неколку дена и подолго.
Можете да изберете брза испорака метод ако сакате да го добивате тоа наскоро, но екстра пари е во вашите трошоци.
Но, ако имате било какви прашања во врска со превозот време, не двоумете се да контактирате со нас.
превозот време варира од различни земји, тоа зависи од вашата област . превозот време може да биде малку подолго ако вашето место е оддалечен, но тоа е надвор од нашата контрола , се надевам дека ќе може да го разбере добро. но, ние ќе се обезбеди следење на број на вас како е можно превозот comany ја дава на нас, без грижи, и, ако било какви прашања, можете да ме контактирате. ние секогаш сме подготвени да ви помогнат.
-Имајте на ум дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или inclimate временските услови.
-Како што се тежината и cubage ограничувања на меѓународниот поредок, ние сме во состојба да ви понуди било попуст или во комбинација превозот за повеќе предмети. Нема локалните пикап услуга, нема трета страна превозот превозникот ќе се користи.
-Ве молам, потврдување и ажурирање на вашиот превозот адреса на e Bay во текот на исходот.
-Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
-Купувачи се одговорни за овие обвиненија. Ве молиме потврдете со вашата локална царинска пред купување
Плаќање :
Ние прифаќаме ВИЗА, МАСТЕР ,Банкарски Трансфер , Ако треба повеќе детали,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви Благодариме!
-Ве молиме прочитајте ги нашите политики и продажба на условите внимателно пред ставање ред.
Ако имате било какви прашања добредојдени да ни e-mail .
-Ве молиме бидете сигурни дека ќе конкурираат право објект и НЕ конкурираат ако не се согласувате со нашите аукција услови.
-Нашиот систем ќе го остави корист позитивни повратни информации автоматски штом ги примените вашиот ценет позитивни повратни информации.
-После реден пристигнува во задоволителна состојба, на вашиот ценет позитивни повратни информации со
сите 5 ѕвезди DSRs ќе биде многу ценета. Било каков проблем најде ве молиме да се чувствуваат слободни
да ни e-mail пред да замине лошо повратни информации.
-Одлично го цениме за навремено плаќање. Неплатени објектот ќе се поднесе без примање плаќање во 7 дена
по оглас заврши.
Гаранција политика
- Ако објектот е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас во 14days за враќање адреса,
Ве молиме чувајте го објектот за да биде во неговата оригинална состојба и се врати. Купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот.
По добивањето на враќање ние ќе се направи замена зависи од нашите акции, ако не се достапни, на враќање ќе бидат издадени.
- Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ве молиме, контактирајте не за замена или пари назад. (Ние може да се стави слика или нешто друго како доказ на defectiveness на вашиот објект)
Повратни информации
ние високо ценети од вашиот 4 ,5 ѕвезди позитивни повратни информации .ние ќе ви даде позитивни повратни информации откако уплата, и pls контактирајте ме пред да ја напушти која и да неутрален или негативен feedcback или 1,2 ѕвезди повратни информации. јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски. во ред?

R

Додатоци на производи