.

.

BIVIGAOS Нова Мода Шупливи Мрежа Pantyhose Ултра-тенок Секси Голема Fishnet Хулахопки Жените Транспарентен Црна Pantyhose Чорапи Жени

BIVIGAOS Нова Мода Шупливи Мрежа Pantyhose Ултра-тенок Секси Голема Fishnet Хулахопки Жените Транспарентен

DEN 180.00
DEN 239.52
-25 %
Од стока


* Големина може да бидат различни од вашата земја, ве молиме контактирајте ме за големината, ако не сте сигурни дека вашата големина!
Детали За Производот :
Материјал : полиестер акрилна Боја : црна Димензии : слободен големина, една големина ( еластични ) Висина 150~173 см Тежина помалку од 75 КГ
Некои објекти може да имаат мали несовршености на стил и боја, може да не биде 100% натпревар., измените кои сте ги видите тука, како што се компјутерски екран. Може да биде најблиску натпревар во фотографии. Ако имате било какви прашања, ве молиме прашајте!
Превозот и ракувањето со
Ние, исто така продаваат на други производи, ако треба други елементи, можете да пратите e-mail на нас, кажи ни производите информации (количина, бои и квалитетот на фотографијата ќе биде подобро). Ќе ја пресметаме цената и превозот на трошоците, обидете се да ви даде најдобра цена. Ви благодариме!
Превозот :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 работни дена по приемот на вашата исплата
Ние брод објекти со ЕМС, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната
Бесплатен Превозот :
?Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост.
?Тоа ќе потрае 15-25 работни дена. За Египет, Јужна Америка и руски, тоа можеби се земе со 25-35 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време.
?За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир, одлуката на нас е финалето.
?Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
?Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Причина за тоа е дека транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенските Услуги.
Купувачот Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки . Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ви благодариме!
Враќање земјите :
Ако објектот не е компатибилен или употребливи оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена.
Ве молиме e-mail на враќање адреса и детали за целосно враќање на средствата.
Меѓутоа,ќе ги сноси трошоците за враќање, освен ако објектот е спорно. Ви благодариме
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра. оставајќи вашиот позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети доколку ставката што сте ја примиле е задоволувачки. Благодарение толку многу за вашата купување !
Плаќање
1.Ние обично го прифати многу начини на плаќање
2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, пред да се изврши плаќање.
3. Парите е сигурен во Aliexpress сметка,ве Молиме бидете потврда на aliexpress и ослободување на пари по стоки се добиени.

R

Додатоци на производи