.

.

Коди Челик Лето Чорапи Памук Човек Deodorant Дише Краток Цевка Чорапи Мажите Невидливи Не се лизга Машки Брод Чорапи 5pairs/многу

Коди Челик Лето Чорапи Памук Човек Deodorant Дише Краток Цевка Чорапи Мажите Невидливи Не се лизга Машки Брод

DEN 234.24
Од стока

ЧОРАПИ ИНФОРМАЦИИ Пол Мажи Боја Шарени, Како слика покажува Материјал Памук, Полиестер, Spandex Големина Слободни големина, погоден ЕВРА : 39-43 НАС : 6-9.5 Пакет Opp вреќа Пакет : 1lot=5pairs Забелешка За Русија клиенти, ве молиме да го напишете вашето име и презиме. Еластичноста на чорапи е добро, Погоден ЕВРА : 39-43 НАС : 6-9.5. Можете да изберете различни стилови или изберете она што ние ви препорачуваме во опција. Ако производот има било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, не даваат лоши повратни информации.

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Висок:
Глуждот
Број На Модел На:
AA6648
Бренд Име:
КОДИ ЧЕЛИК
боја:
шарени
Материјал Сооднос:
80%Памук,15%Polyeste,5%Spandex
Погоден Сезона:
Пролет&Есен&Зима
1 многу:
=5pairs/многу
Шема:
Полна Боја
Стил-1:
Лето Чорапи Памук Човек
Стил-2:
Краток Цевка Чорапи Мажи
Стил-3:
Машки Чорапи Брод
Големина:
EUR
број:
2017-9-20
R

Додатоци на производи