.

.

5 Пара/Многу Волнени Чорапи Мажите Зима Кашмир Дише Секојдневен Чорапи Meias Мажите Машки Rhombus Шема Подарок Чорапи Топла Продажба

5 Пара/Многу Волнени Чорапи Мажите Зима Кашмир Дише Секојдневен Чорапи Meias Мажите Машки Rhombus Шема Подарок

DEN 699.00
DEN 1295.52
-46 %
Од стока


Чорапи мажите Памук, Волна
Продавачот Попуст на сите Производи
Ќе добиете $1.00 исклучување на нарачки над НАС $18.00
Ќе добиете $2.00 исклучување на нарачки над НАС $35.00
Ќе добиете $8.00 исклучување на нарачки над НАС $99.00
(Вкл. превозот на трошоците)
1.Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво. Кога ќе продолжи со проверка на страница, Продавачот Попуст ќе биде автоматски се пресметуваат.
2. Ние, исто така, ја прифати Капка Превозот наредби .Доколку имате потреба,можете да контактирате со нас.Добредојде! Дозволете ни да се одржи на долг и стабилен партнерство.
Answer : ___________________________ Note : да ја ДОДАДЕТЕ нашата продавница до продавница листата,за да стане нашата продавница е ВИП.Ние ќе ви испрати промотивни информации и сини картони, на редовна основа.
5 Пара/Многу Волнени Чорапи Мажите Зима Кашмир Дише Секојдневен Чорапи Meias Мажите Машки Rhombus Шема Подарок Чорапи Топла Продажба
Купувачот Забелешка :
1.За sock е големина ,таа се вклопи во ЕУ 38-44 можеби различни стилови нема да иста големина ,но тоа е уште да се вклопат ЕУ 38-44 . дека не квалитет проблем ,тоа е нормално.
3.Секој многу има 5 парови , со 5 бои во еден подарок кутија.
НИ ГОЛЕМИНА 6.5-9.5 ,ЕУ 38-44

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Бренд Име:
Sumery Su
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Кашмир,Памук,Волна
Sock Тип:
Повик
Број На Модел На:
BSSN4676
Големина:
EU
Материјали:
Волна,Памук,Кашмир
Пакување:
Подарок кутија или подарок торба
Употреба:
Роденденски Подароци,Вљубените Подароци,Слатки Подароци
Карактеристики На Производот 1:
Удобно чорапи
Карактеристики На Производот 2:
Дише
Карактеристики На Производот 3:
ја апсорбира потта
Карактеристики На Производот 4:
На високо-одделение Ткаенини
Карактеристики На Производот 5:
Хуманизирано Дизајн
Обработка на време:
Во рок од 24 часа
R

Додатоци на производи