.

.

Alidoremi Бразилецот Права Коса Снопови со Затворање Слободни дел Човечка Коса Не Remy Бесплатен Превозот

Alidoremi Бразилецот Права Коса Снопови со Затворање Слободни дел Човечка Коса Не Remy Бесплатен Превозот

DEN 2012.00
DEN 4907.04
-59 %
Од стока


Во споредба со права коса, брановидна и кадрава коса изгледа многу пократко. Кога ќе се измери тоа, косата треба да биде straightly се протегала.
Националните Производи Коса И Коса Производи За Нега На Квалитетот На Надзор И Инспекција Центар :
Alidoremi Коса Производи е 100% Човечка Коса на Ткаење.
Ако сте задоволни со вашата коса, ве молиме да го оценувате ни 5 ѕвезди. Вашиот охрабрување е нашата мотивација, која ни помага да се подобри во иднина.
Ако имате било какви прашања за коса, или нашите услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
1. Ве молиме не го стави P. O. Кутија адреса како UPS-от не е во можност да испорача до P. O. Кутија адреса. Само физичка адреса е прифатена.
2. Ве молиме не го овласти поштарот да го напуштите вашиот пакет на вашата врата за да се избегне пакет изгубени.
3. Ние треба 3 дена или помалку да се подготви вашата нарачка поради број на нарачки секој ден. Превозот трае 3-7 дена.

Должина:
12 & 14 & 16 & Closure 10, 14 & 16 & 18 & Closure 12, 16 & 18 & 20 & Closure 14, 18 & 20 & 22 & Closure 16, 20 & 22 & 24 & Closure 18, 22 & 24 & 26 & Closure 20, 10 & 12 & 14 & Closure 10, 8 8 8 & Closure8, 24 26 28 & Closure20, 8 10 10 & Closure8, 10 12 12 & Closure8, 12 14 14 & Closure10, 14 16 16 & Closure12, 16 18 18 & Closure14, 18 20 20 & Closure16, 20 22 22 & Closure18, 22 24 24 & Closure18, 24 26 26 & Closure20, 26 28 28 & Closure20
Пакување:
3 еез Weft & 1 компјутер Затворање
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Хемиска Обработка:
Исправи
Може Да Се Permed:
Yes
Најдолг Коса Дел:
>=5%
Материјал Одделение:
Не-Remy Коса
Текстура:
Директно
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Бренд Име:
alidoremi
Најдолг Коса Дел:
R

Додатоци на производи