.

.

ИСКРА Ombre Бразилецот Откачен Кадрава Ткаат Човечка Коса на Снопови со Чипка Затворање Слободни Дел T1B/4/30 Remy Коса 3 Снопови со Затворање

ИСКРА Ombre Бразилецот Откачен Кадрава Ткаат Човечка Коса на Снопови со Чипка Затворање Слободни Дел T1B/4/30

DEN 4286.00
DEN 5425.92
-21 %
Од стока


Искра 3 Тон Ombre Бразилецот Откачен Кадрава Коса Ткаат Снопови со Затворање T1 B/4/30 3 Снопови Човечка Коса со Чипка затворање на Бразилскиот богородица коса снопови со затворање

Должина:
12 & 14 & 16 & Closure 10, 14 & 16 & 18 & Closure 12, 16 & 18 & 20 & Closure 14, 18 & 20 & 22 & Closure 16, 20 & 22 & 24 & Closure 18, 22 & 24 & 26 & Closure 20, 12 12 12 & Closure10, 14 14 14 & Closure12, 16 16 16 & Closure14, 18 18 18 & Closure16, 20 20 20 & Closure18, 22 22 22 & Closure20
боја:
T1B/4/30
Пакување:
3 еез Weft & 1 компјутер Затворање
Материјал Одделение:
Remy Коса
Погоден Умирање Бои:
Потемна Боја Само
Текстура:
Откачен Кадрава
Бренд Име:
искра
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Најдолг Коса Дел:
>=5%
Може Да Се Permed:
Yes
Хемиска Обработка:
Обоена
Најдолг Коса Дел:
R

Додатоци на производи