.

.

Чипка Затворање монголски Афро Откачен Кадрава Богородица Коса 4x4 ЏЕБ Човечка Коса Затворање Три Дел Со Бебе Коса Избелени Јазли

Чипка Затворање монголски Афро Откачен Кадрава Богородица Коса 4x4 ЏЕБ Човечка Коса Затворање Три Дел Со Бебе

DEN 2583.00
DEN 3312.00
-22 %
Од стока


Протегала должина:
12inches, 14inches, 16inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
База Материјал:
француска чипка
Дел Дизајн:
Три Дел
боја тип:
Чиста Боја
Материјал Одделение:
Богородица Коса
Човечка Коса Тип:
Монголски Коса
Тип:
чипка затворање
Бренд Име:
џеб
Текстура:
Откачен Кадрава
Погоден Умирање Бои:
сите бои
густина:
130%
Чипка Големина:
4 x 4
Боја на Чипка:
Медиум Браун
Направени Метод:
Рака Држел
R

Додатоци на производи