.

.

HOTLOVE Бразилецот Права Коса 3 Снопови Со Фронтален 13x4 Пред Извлечен Не Remy Човечка Коса Чипка Директно Затворање Со Бебе Коса

HOTLOVE Бразилецот Права Коса 3 Снопови Со Фронтален 13x4 Пред Извлечен Не Remy Човечка Коса Чипка Директно

DEN 436.00
DEN 1147.20
-62 %
Од стока


Бренд Име HOTLOVE ГУБЕЊЕ на Косата Weft Машина Двојно Ткаење Коса Текстура Бразилецот Права Коса, Со Директно Затворање Боја на Косата Природна Боја, Може да Биде Боја И Кајгана Многу Добро Коса Должина 8-28 Inch Во Акции, Губење на Тежина 100g/Пакет/Парче Материјал 100% Човечка Коса Без Хемиски Обработени Живот Време Трае повеќе од 12 месеци за Време на Испорака Изразат Превозот Од Преку Fedex/DHL/ТНТ во Рок од 3-5 Дена
Машина силна двојно weft

Должина:
12 & 14 & 16 & Closure 10, 14 & 16 & 18 & Closure 12, 16 & 18 & 20 & Closure 14, 18 & 20 & 22 & Closure 16, 20 & 22 & 24 & Closure 18, 22 & 24 & 26 & Closure 20, 10 & 12 & 14 & Closure 10, 8 8 8 & Closure8, 10 10 10 & Closure8, 12 12 12 & Closure8, 14 14 14 & Closure12, 16 16 16 & Closure14, 18 18 18 & Closure16, 10 10 12 & Closure8, 12 12 14 & Closure10, 14 14 16 & Closure12, 16 16 18 & Closure14, 18 18 20 & Closure16, 20 20 22 & Closure18, 22 22 24 & Closure18, 24 24 26 & Closure20, 26 26 28 & Closure20, 26 28 28 & Closure20
Пакување:
3 еез Weft & 1 компјутер Затворање
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Текстура:
Директно
Хемиска Обработка:
Киселина обработка
Материјал Одделение:
Не-Remy Коса
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Бренд Име:
HOTLOVE
Најдолг Коса Дел:
>=5%
Може Да Се Permed:
Yes
Најдолг Коса Дел:
R

Додатоци на производи