.

.

Henglong 1/16 Скала M26 Pershing РК Резервоарот 3838 Decal Налепница

Henglong 1/16 Скала M26 Pershing РК Резервоарот 3838 Decal Налепница

DEN 168.00
Од стока


Henglong 1/16 Decal на Pershing M26 Резервоарот 3838
Мојот драг пријател , имам сите додатоци на henglong резервоарот, ако сакате ништо за тоа, контактирајте со мене, ве молам.

Бренд Име:
HL
Материјал:
Хартија
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Скала:
1
Модел Одделение:
Хоби Одделение
Модел:
резервоарот модел
Земја/Регион на Производство:
Кина
Извор На Гориво:
Електричен
Пол:
Момчињата&Девојки
Година:
2017
R

Додатоци на производи