.

.

Пропелери Заштита За Syma X8SW X8SC X8 ПРО X8SG Рк Quadcopter Сечилото Рамка Делови беспилотни Летала Резервни Делови Dron Додаток

Пропелери Заштита За Syma X8SW X8SC X8 ПРО X8SG Рк Quadcopter Сечилото Рамка Делови беспилотни Летала Резервни

DEN 125.00
DEN 139.20
-10 %
Од стока

Пакетот вклучува : 4 PCS заштитен ракав

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Canopies
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
X8SW X8SC X8 ПРО X8SG
Бренд Име:
BLLRC
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
За Возило Тип:
Авионите
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Технички параметри:
KV1100
Алатка Материјали:
Собрани класа
R

Додатоци на производи