.

.

1/10 Скала РК Рок Роботот Додаток Мини Резервоар за Гориво За Tamiya D90 Axial Wraith SCX10 2 ПАРЧИЊА

1/10 Скала РК Рок Роботот Додаток Мини Резервоар за Гориво За Tamiya D90 Axial Wraith SCX10 2 ПАРЧИЊА

DEN 334.00
DEN 470.40
-29 %
Од стока


Спецификација :
Се користи за 1/10 Axial Wraith SCX10 EXO AX10.
Големина : 15*30*40mm
Материјал : ABS пластика
Боја : Црвена
Пакетот вклучува :
Совети : оваа ставка го само за Декорација, не може да се земе гориво.
Вклучувајќи :
2 X Црвени Пластични Резервоар За Гориво
2 X Планината Делови

боја:
Црвена
Бренд Име:
RcAidong
Материјал:
Пластични
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
5600019
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Други
Надградба На Делови/Додатоци:
Други
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Други
Четири тркала Атрибути:
Други
R

Додатоци на производи