.

.

F08579-Б 6Pcs Multicopter Flamewheel Рамка Рака Замена за F450 F550 Quadcopter Hexacopter

F08579-Б 6Pcs Multicopter Flamewheel Рамка Рака Замена за F450 F550 Quadcopter Hexacopter

DEN 574.00
DEN 623.52
-8 %
Од стока

Сите производи на нашата компанија се прифати продажба на мало, трговија на големо, обичај, етикетирање, ако има било какви барања,ве молиме контактирајте со нас слободно. Ако било какви прашања, ве Молиме порака за нас, но не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации.Ви благодариме !
6 Pcs/многу Flamewheel Рамка Рака Замена за F450 F550 DJI Multicopter Quadcopter HexacopterБела+Црвена Боја
Количина : (Default испраќаат)
2 парчиња * Црвена Рамка Рака
2 парчиња * Бела Рамка Рака
2 парчиња * Црна Рамка Рака
Карактеристики :
Замена рамка оружје за Flamewheel F450 F550.
Направени од цврст материјал, обезбедува подобра отпорност на оштетување на хард слетувања.
Спецификации :
Боја : Бела/Жолта/Црвена/Црна 4 Бои се опционални
Количина : 6pcs
Рамка рака големина : 21.5 * 4 * 5cm / 8.5 * 1.6 * 2.0 во
Вкупната тежина : 48.5 g/Еез

R

Додатоци на производи