.

.

F08579-А 4Pcs Multicopter Flamewheel Рамка Рака Замена за F450 F550 Quadcopter Hexacopter

F08579-А 4Pcs Multicopter Flamewheel Рамка Рака Замена за F450 F550 Quadcopter Hexacopter

DEN 455.00
DEN 493.92
-8 %
Од стока


Сите производи на нашата компанија се прифати продажба на мало, трговија на големо, обичај, етикетирање, ако има било какви барања,ве молиме контактирајте со нас слободно. Ако било какви прашања, ве Молиме порака за нас, но не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации.Ви благодариме !
4 Pcs/многу Flamewheel Рамка Рака Замена за F450 F550 Multicopter Quadcopter HexacopterБела+Црвена Боја
Количина : (Default испраќаат)
2 парчиња * Црвена Рамка Рака
2 парчиња * Бела Рамка Рака
Карактеристики :
Замена рамка оружје за Flamewheel F450 F550.
Направени од цврст материјал, обезбедува подобра отпорност на оштетување на хард слетувања.
Спецификации :
Боја : Бела/Жолта/Црвена/Црна 4 Бои се опционални
Количина : 4pcs
Рамка рака големина : 21.5 * 4 * 5cm / 8.5 * 1.6 * 2.0 во
Вкупната тежина : 48.5 g/Еез

R

Додатоци на производи