.

.

Hubsan X4 H107C HD Вер.Со 2MP Камера Мини Летало РК Quadcopter Хеликоптер Видео

Hubsan X4 H107C HD Вер.Со 2MP Камера Мини Летало РК Quadcopter Хеликоптер Видео

DEN 4127.52
Од стока


Нов Производ! Hubsan X4 H107 C 2.4 G 4 CH НЛО РК Quadcopter W/ 2 MP HD Камера Шпион Снимање RTF
Ве молиме Изберете ставка боја, ако не побараат, ќе испрати случаен боја објектот кон вас, ви благодариме за вашето разбирање
Спецификации
Спецификација
Камера : 2 MP
Мемориска картичка : Микро SD / Микро SDHC (не се вклучени)
Моторот (x4) : Coreless Мотор
Фреквенција : 2.4 GHz
Со 4 канали
Батерија : 3.7 V 380m Ah Li-Po
Лет време : над 7 минути
Време на полнење : 40 минути
Тежина : 50.8 g (Батеријата вклучена)
Димензија : 84*84*34mm
Кутија димензија : 360*92*182mm
Германски Патент Бр 20 2013 101 170.3
На quadcopter имаше применува НИ патент, апликација Бр.е 13/672,795
Карактеристики
Снимање на видео модул вклучени
Брилијантен LED систем, лесно да се одреди насоката во темно состојба
Забава во ноќен лет
Осетливост На Подесување
Слаба батерија LED индикатор
Нормално и експерт мод избор
Најновите 6-оската контрола на летање систем со прилагодливи жиро чувствителност
Дозволи супер стабилен лет
Лесни воздухопловни конструкции со убаво издржливост
4-начини флип (лево,десно,напред,назад)
Полнење преку USB-кабел овозможува да ја полните со компјутер
Летање и внатрешна и надворешна
Објектот Пакување
100% Сосема Нов и Целосен Packin
1 x Hubsan X4 H107 C Quadcopter 5.8 Ghz Предавателот LCD Tx Контролер Камера Летало
Превозот и предавање
Производи локацијата е во Кина, стандардно превозот услуга е превозот од EMS ,DHL , UPS-от , хонг конг Пост Воздух Парцела, хонг конг EMS,Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.Сингапур Пост,e Packet . EMS превозот обично трае 7-35 работни дена во зависност од земјата доставени до. DHL и ПРОЗОРЦИ обично трае 3-7 дена. HK Пост Воздух Парцела превозот обично трае 15-35 дена.HK ЕМС превозот обично трае 5-10 дена.
Хонгконг пост воздух mail,Сингапур пост и e Packet потрае околу 7-35 дена.( соодветни предмети што не се повеќе од 2kg) зависи од земјата доставени до.Кина пост воздух пошта обично трае 10-35 работни дена(соодветни предмети што не се повеќе од 2kg) зависи од земјата доставени до.
Ве молиме да бидат внимание дека International shipping обично трае подолго од домашните, како што е врз основа на превозот обезбедувач на услуги и обичаи.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела).
Предлог
Не се сеќавам да се потврди пакет што сте го добиле е добро спакувани без оштетување пред да се регистрирате на хартија. Во СПРОТИВНО не може да се добие било каква наплата или замена.
Гаранција &Политика За Наплата
За да се обезбеди сите предмети се со добар квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред тие се испраќаат надвор .
Неисправен производ ќе бидат понудени за размена но, стоката мора да се врати во нивната оригинална состојба. Предмети треба да биде никогаш не се користат или се оштетени.
Се враќа во рок од 3 дена од денот сте го добиле на објектот. И понудата за доказ на дисквалификација и испорака. Ние не наплата на превозот цена. Купувачот треба да се одговорни за превозот цена. ве молиме да го задржат следење на информации, додека ние брод на замена на објектот.
За повеќе детали, ве молиме контактирајте не директно.
Ве молиме потврдете го режимот 1(десната рака гас) или режим 2 (лева рака гас),ви благодариме.

R

Додатоци на производи