.

.

Attop YD-118 резервни делови yd118-05 li батеријата 118 RC Хеликоптер Делови

Attop YD-118 резервни делови yd118-05 li батеријата 118 RC Хеликоптер Делови

DEN 455.00
DEN 479.04
-5 %
Од стока


Attop YD-118 резервни делови yd118-05 li батеријата YD 118 RC Хеликоптер Делови
Attop Играчки YD 118 RC Хеликоптер YD 118 R/C модел sapre делови сите во парк!
Додатоци 100% оригинални.
Брза Испорака, Добар Квалитет и Пониска Цена.
Добредојдовте Wholesales!
Ако ви треба ang други резервни делови, ве молиме да појдете на нашата компанија страница :

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Алатка Материјали:
Батеријата
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Број На Модел На:
YD-118
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Додатоци на производи