.

.

BAJA 5b 5SC 5T Заврши РК АВТОМОБИЛИ & Камиони Лежишта

BAJA 5b 5SC 5T Заврши РК АВТОМОБИЛИ & Камиони Лежишта

DEN 1392.00
Од стока


Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Стартер Кутии
R

Додатоци на производи