.

.

Attop YD-118C резервни делови yd118c usb полнач за 118c RC Хеликоптер Делови

Attop YD-118C резервни делови yd118c usb полнач за 118c RC Хеликоптер Делови

DEN 356.00
DEN 374.40
-5 %
Од стока


Attop YD-118 C резервни делови yd118c usb полнач за YD 118 C RC Хеликоптер Делови
Attop Играчки YD 118 C RC Хеликоптер YD 118 C R/C модел sapre делови сите во парк!
Додатоци 100% оригинални.
Брза Испорака, Добар Квалитет и Пониска Цена.
Добредојдовте Wholesales!
Ако ви треба ang други резервни делови, ве молиме да појдете на нашата компанија страница :

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Материјал:
Пластични
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Полнење На Батеријата Единици
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
YD-118C
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Додатоци на производи