.

.

Кралот Моторни РЕВ 30.5 cc 36mm Lightened Клипот се Вклопува 28.5 cc-30.5 cc Zenoah. КИП ИТН

Кралот Моторни РЕВ 30.5 cc 36mm Lightened Клипот се Вклопува 28.5 cc-30.5 cc Zenoah. КИП ИТН

DEN 672.00
Од стока


Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
kingmotor
За Возило Тип:
Bajas
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Материјал:
Метал
R

Додатоци на производи