.

.

1/5 РК АВТОМОБИЛ BAJA 5T Led осветлување,директно вметнување приемник Слободни shippping

1/5 РК АВТОМОБИЛ BAJA 5T Led осветлување,директно вметнување приемник Слободни shippping

DEN 1248.00
Од стока


Бесплатен превозот baja 7000 вртежи во минута спојки спојка US$ 7.98 /парче
нови пристигнување 40kg управувачки серво за hpi baja 5b 5t 5sc US$ 39.90 /парче
зајакнување на челик пред фендер фендер челична шасија, Универзална LOSI 5 T 4mm дебелина US$ 45.00 /парче
hpi baja 5b 5t sc 15 дигитални гас за управување опрема титаниум алуминиумски опрема 63023 Servos US$ 40.00 /парче
dominator моќ столб цевка резонанца 870381 користи за rovan lt км LOSI 5 IVE-Т Издувни цевки US$ 120.00 /set
Baja Engin стартер со CNC метал core US$ 16.30 /парче
1 : 5 рк автомобил rovan baja Скала Гас Powerd Baja 5b 260a 26cc бензин тркачки автомобил US$ 405.00 /set
Freeshipping конверзија комплет од baja 5 B да baja 5 T US$ 150.00 /set

R

Додатоци на производи