.

.

CNC Fixer за спојката на baja 5B 5T - 95214

CNC Fixer за спојката на baja 5B 5T - 95214

DEN 336.00
Од стока


Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Bajas
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Примачите
R

Додатоци на производи