.

.

baja Центар орев baja тркала орев 4pc

baja Центар орев baja тркала орев 4pc

DEN 384.00
Од стока


Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 3
За Возило Тип:
Bajas
Алатка Материјали:
Налепница
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Број На Модел На:
A025
Четири тркала Атрибути:
Слот
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи