.

.

Freeshipping 3PCS/МНОГУ KST Метал Брзини Сет За KST BLS805X ХВ Brushless / 525MG Плискам Плоча Опашка Серво

Freeshipping 3PCS/МНОГУ KST Метал Брзини Сет За KST BLS805X ХВ Brushless / 525MG Плискам Плоча Опашка Серво

DEN 1896.00
DEN 2107.20
-10 %
Од стока


KST Метал Брзини Сет За KST BLS805 X ХВ Brushless/ 525 MG Плискам Плоча Опашка Серво
Пакет содржина :
3 PCS X KST Метал Брзини Сет За LS805 X / 525 MG Серво

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Бренд Име:
GARTT
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
Број На Модел На:
KST BLS805X
Алатка Материјали:
Сечење
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Материјал:
Метал
Четири тркала Атрибути:
KST BLS805X Плискам Плоча Опашка Серво
Надградба На Делови/Додатоци:
KST BLS805X Плискам Плоча Опашка Серво
R

Додатоци на производи