.

.

6STARHOBBY Висок вртежен момент Двојно Серво Рака (23T JR/ 24T Hitec/ 25T Futaba) за 30-50cc Авионски Бензин

6STARHOBBY Висок вртежен момент Двојно Серво Рака (23T JR/ 24T Hitec/ 25T Futaba) за 30-50cc Авионски Бензин

DEN 335.52
Од стока


Примена :
Оваа серво рака е САМО погодна за овие servos со 5.8-6mm рог опрема spline .

боја:
Futaba 25T, Hitec 24T, JR 23T
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
SA001-N
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
За Возило Тип:
Авионите
Материјал:
Метал
боја:
Futaba 25T
color1:
Hitec 24T
color2:
JR 23T
R

Додатоци на производи