.

.

Baja 5B Led осветлување,директно вметнување приемник for1/5 HPI baja 5B Делови КМ ROVAN

Baja 5B Led осветлување,директно вметнување приемник for1/5 HPI baja 5B Делови КМ ROVAN

DEN 768.00
Од стока


Baja 5 B Led осветлување,директно вметнување приемник for1/5 HPI baja 5 B Делови КМ ROVAN
осветлување

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 3
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Композитен Материјал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Број На Модел На:
85189
Четири тркала Атрибути:
осветлување
R

Додатоци на производи