.

.

CNC метал се повлече стартер за baja 5B 5T Бесплатен превозот

CNC метал се повлече стартер за baja 5B 5T Бесплатен превозот

DEN 1872.00
Од стока


Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Bajas
Алатка Материјали:
Сечење
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Полнење На Батеријата Единици
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Број На Модел На:
JHMP
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи