.

.

Attop YD-118 резервни делови yd118 метална рамка YD 118 RC Хеликоптер Делови

Attop YD-118 резервни делови yd118 метална рамка YD 118 RC Хеликоптер Делови

DEN 251.00
DEN 264.00
-5 %
Од стока


Attop YD-118 резервни делови yd118 метална рамка YD 118 RC Хеликоптер Делови
Attop Играчки YD 118 RC Хеликоптер YD 118 R/C модел sapre делови сите во парк!
Додатоци 100% оригинални.
Брза Испорака, Добар Квалитет и Пониска Цена.
Добредојдовте Wholesales!
Ако ви треба ang други резервни делови, ве молиме да појдете на нашата компанија страница :

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
YD-118
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
R

Додатоци на производи