.

.

SHIROBAKO Ема Yasuhara Cosplay Костим со ракав ги опфаќа и чорапи ноќта на Вештерките Униформа

SHIROBAKO Ема Yasuhara Cosplay Костим со ракав ги опфаќа и чорапи ноќта на Вештерките Униформа

DEN 3504.00
Од стока


Само прилагоди е најсоодветен, децата и возрасните може да се прилагоди.Ако сакате обичај се облекуваат,треба да изберете слободни големина ,и остави порака за вашата висина,градите,половината,колковите и рамо големина и изберете слободни големина
За Производот
Сите наши производи се исти како што се слики покажуваат. (Ве молиме прифатете дека ќе има мала разлика бидејќи на светлината во фотографирањето.) Она што го гледате е она што ќе добиете. Ако ти е гајле детали многу, ве молиме проверете нашите детални фотографии како внимателно како е можно. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме сите околу фотографии на нашиот производ.
За Превозот Адреса
Ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се стави кога ставање на нарачки во Aliexpress.com е во право. Ние ќе брод објектот на адреса оставена во Aliexpress.com. Ако тоа се случува, дека сакате да го смените адреса, ве молиме, напишете во Aliexpress.com цел забелешка.
За Пакет
Сите наши производи ќе бидат разгледани пред превозот и ќе биде добро спакувани во случај тоа ќе биде оштетен во превозот.
За Превозот Методи и Превозот Дена
По добивањето на својата цел, ние ќе организира пратка во рок од 3 дена. Ако би сакале ни да брод од страна на Кина Пост Воздух Пошта која е слободно, тоа ќе потрае подолго време за да се дојде. Тоа е околу 15 до 30 дена. (Внимание : Турција и Бразил купувачи ве молиме не го изберат овој метод, бидејќи тоа не можат да пристигнат во Турција и Бразил.) Ако сакате да се добие објектот побрзо, можете да изберете DHL, или ЕМС. Земете САД како пример, тоа ќе потрае околу 5 до 7 дена да пристигне од страна EMS и 3 до 5 дена страна на курирската служба DHL. Ако би сакале да ги пратите на својата цел, може да се оди со цел за детали или на E-mail ни за ch ecking. Откако ќе брод од пратката, превозот компанија контроли кога пратката да биде предаден. Па ве молиме почекајте за пратката да пристигнат. Ако е потребно подолго отколку што очекував, ве молиме кажете ни и ние ќе се провери и брза испорака компанија.
За Повратни Информации
Повратните информации се многу важни за нас. Откако ќе го потврдите на производ од нас, ние ќе го цениме ако го оставите позитивен фидбек (5 ѕвезди) и во нашата продавница. Но, ако не сте задоволни со нашиот производ, можете да контактирате со нас најпрво пред да замине повратни информации. Ние ќе го цениме ако не остави негативни повратни информации без да ни кажете. Ние ќе се обидеме потрудиме да даде решение откако ќе рече купување искуство не е толку добра како што се очекуваше. Комуникацијата е многу важна. Вие би можеле да ни го покаже позитивни повратните информации што го направи за нас
еднаш би сакале да се одржи повеќе наредби со нас. Ние ќе ви даде попуст на производите во иднина наредби.
За Враќање На Производ
1.Јас f враќањето настанува кога постои проблем во нашите производи, ние ќе го сноси такси превозот. Но, ние ќе треба вашата помош за да ни нудат фотографии за нас да знаат дека производите се лоши во квалитетот.
2. Ако враќањето е предизвикана само кога купувачи не се задоволни со стилови или бои или било какви други причини кои не се однесуваат на квалитетот, купувачите треба да ги сноси превозот цена.
Ве молиме да не информирате пред да го испратите назад производи, така што ќе може да добие производ без проблеми. Ве молиме да користите кутија за пакување на производот, така што тоа нема да биде оштетен, додека превозот. И ве молам не се разбере дека ние не наплата откако ќе се добие производ назад. И ние не може да се вратат кога производот е лошо за reselling.
Вашето задоволство е наш приоритет. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понудиме на нашите најдобри услуга и најдобрите производи.

R

Додатоци на производи