.

.

Деца Симпатична Hippo Cosplay Костим Дете Диви Животни Ноќта На Вештерките Christmass Костим Партија

Деца Симпатична Hippo Cosplay Костим Дете Диви Животни Ноќта На Вештерките Christmass Костим Партија

DEN 1679.52
Од стока

Опис на производот Нашата симпатична дете hippo костим е многу забавно ноќта на Вештерките костим идеја, се облекуваат вашето дете да партијата и тој/таа ќе grap сето внимание во ноќта на вештерките! Детали за производот Еден дел нилски коњ jumpsuit Велкро се држат во задниот за лесно затворање Посебна hippo headpiece со карактер лице Мека внатрешност обложување Убав квалитет костим Големината
СМ(6-8 T) : Вкупно шах 81cm, севкупната должина(од Рамо Совет да Панталони Полите) 104cm; одговара на дете за 115-130 CM високи;
СМ(8-10 T) : Вкупно шах 86cm, севкупната должина(од Рамо Совет да Панталони Полите) 114cm; одговара дете околу 130-140 CM високи;
Внимание :
1. Големина ќе имаат 1-3cm разлика како различни мерка методи, pls љубезно ве молиме да се разбере.
2. Бесплатен превозот стандард е врз основа на Chins Пост Регистрирани Воздух Mail, E-pack, и Aliexpress Стандард Превозот методи.

Големина:
8T, 10T
Извор:
ДИВИ ЖИВОТНИ -НИЛСКИ КОЊ
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
Coslegend
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
011640
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Jumpsuits & Rompers
Извор Тип:
оригиналниот
Знаци:
Нилски коњ
боја:
Сива
Диви Животни:
ДЕТЕТО НИЛСКИ КОЊ
R

Додатоци на производи